Ogłoszenia Duszpasterskie
XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.06.2026r
- Przeżywamy XI niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic róż męskich. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla Kacpra chorego na porażenie mózgowe.
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł. Szczegóły na plakacie w gablotce i na stronie parafialnej. Prosimy o wpłaty tych, którzy się zapisali.
- Trwa nabór do naszego przedszkola parafialnego, które kontynuuje misję Bł. Edmunda Bojanowskiego. Zapraszamy dzieci od 2,5 roku.
- W następną niedzielę z racji III niedzieli miesiąca zbieramy tacę gospodarczą, która będzie przeznaczona na nowy ołtarz i ambonkę.
- Dziękujemy za posprzątanie kościoła z ul. Osadowej i Parkowej oraz złożoną ofiarę w wysokości 510 zł. W sobotę do sprzątania zapraszamy na godz. 9.00 parafian z ulicy Langiewicza od szkoły do końca po tej stronie.
- Przypominamy, że nasza Galeria Podziemna jest otwarta, jeśli ktoś chciałby organizować stypy po pogrzebie, jubileusze, urodziny, chrzty to serdecznie zapraszamy.
X NIEDZIELA ZWYKŁA - 6.06.2026r
- Przeżywamy I niedzielę miesiąca czerwca- niedziela adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana dla kół Matki Bożej Różańcowej i Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy św. o godz. 9.30 róże św. Jana Pawła II i Ojca Pio. Po Mszy św. o godz. 11.30 Koła Żywego Różańca św. Rity, św. Moniki, Bł. Róży Czadzkiej, św. Anny oraz róża dziecięca Św. Carlo Acutisa.
- Zmiana tajemnic róż męskich w następną niedziele po Mszy św. o godz.11.30.
- Dziękujemy wszystkim za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.
- Trwamy w oktawie uroczystości Bożego Ciała, do czwartku włącznie codziennie procesja wokół kościoła po Mszy św. o godz. 17.30. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.
- W czwartek na Mszy św. o godz. 17.30 zakończenie Oktawy Bożego Ciała oraz błogosławieństwo wianków i ziół. Zapraszamy wszystkie dzieci na specjalne błogosławieństwo. Każde dziecko otrzyma słodki upominek.
- W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia przypada Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie ma postu.
- W sobotę rocznica nominacji ks. dr Krzysztofa Nitkiewicza na Biskupa Sandomierskiego.
- W następną niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla Kacpra chorego na porażenie mózgowe.
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł. Szczegóły na plakacie w gablotce i na stronie parafialnej. Prosimy o wpłaty tych, którzy się zapisali.
- Trwa nabór do naszego przedszkola parafialnego, które kontynuuje misję Bł. Edmunda Bojanowskiego. Zapraszamy dzieci od 2,5 roku.
- Dziękujemy za posprzątanie kościoła z ul. Górna-Częstocice i Żeromskiego i złożoną ofiarę w wysokości 50 zł. W sobotę do sprzątania zapraszamy na godz. 9.00 parafian z ulicy Osadowej i Parkowej.
- Zapraszamy na tegoroczny Rajd Papieski, który odbędzie się 13 Początek tradycyjnie o godz. 9.00 w Sandomierzu. Trasa w tym roku będzie wiodła do Osieka. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie diecezjalnej.
- Przypominamy, że nasza Galeria Podziemna jest otwarta, jeśli ktoś chciałby organizować stypy po pogrzebie, jubileusze, urodziny, chrzty to serdecznie zapraszamy.
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY - 31.05.2026r
- Przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie klasy VI i VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Po każdej Mszy św. można nabyć magnesy z wizerunkiem naszego kościoła. Koszt 15 zł.
- Zapraszamy na koncert Marcina Stycznia, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w naszym kościele (wstęp wolny) w ramach Jubileuszu 700-lecia parafii.
- Trwa nabór do naszego przedszkola parafialnego, które kontynuuje misję Bł. Edmunda Bojanowskiego. Zapraszamy dzieci od 2,5 roku.
- Jutro w poniedziałek 1 czerwca przypada rocznica nawiedzenia obrazu Pana Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy na godz. 20.30 na koronkę i różaniec. O 21.00 Apel Janogórski.
- We wtorek o godz. 18.45 próba dla dziewczynek, które będą sypać kwiaty podczas procesji Bożego Ciała.
- Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę złożoną w wysokości zł. W środę do sprzątania zapraszamy mieszkańców z ul. Górna-Częstocice i Żeromskiegona godz. 19.00.
- W czwartek Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 (ołtarz polowy), 17.00. W kaplicy w Jędrzejowicach o godz. 9.00.
- Ołtarze na Boże Ciało jak w latach ubiegłych będą w następujących miejscach: Ołtarz Iprzy biurze firmy Apikoz Krzysztofa Kozłowskiego na ulicy Dolnej – odpowiedzialny rejon II. Ołtarz II w murze cmentarnym przy figurze Matki Bożej – odpowiedzialny rejon I. Ołtarz III przy wjeździe na Zofiówkę przy Matce Bożej Różańcowej – odpowiedzialny rejon IV. Ołtarz IV na schodach przed Izbą Pamięci Ks. Marcina Popiela – odpowiedzialny rejon III. Prosimy, aby wszyscy włączyli się w przygotowanie ołtarzy.
- Na procesję Bożego Ciała zapraszamy dziewczynki zwłaszcza te, które przystąpiły do I Komunii św. w strojach komunijnych do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia dzwonkami. Przez całą oktawę po Mszy o godz. 17.30 Procesja Eucharystyczna, zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.
- Wyjazd na koncert ewangelizacyjny Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa o godz. 15.45, powrót godz. 24.30. Koszt 80 zł. Są jeszcze wolne miejsca.
- W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I piątek Msza św. rano o godz. 7.00. W kaplicy w Jędrzejowicach spowiedź o godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Szewnie o godz. 17.00. W I sobotę Msza św. główna o godz. 18.00. Rozpoczynamy nabożeństwo 5 I-sobót miesiąca.
- Odwiedziny chorych w I piątek od godz. 8.30.
- W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana dla kół Matki Bożej Różańcowej i Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy św. o godz. 9.30 róże św. Jana Pawła II i Ojca Pio. Po Mszy św. o godz. 11.30 Koła Żywego Różańca św. Rity, św. Moniki, Bł. Róży Czadzkiej, św. Anny oraz róża dziecięca Św. Carlo Acutisa
- Zapowiedzi przedślubne: Paweł , Aleksander Matejuk zam. parafia św. Jacka w Opolu i Paulina, Karolina Kaczor zam. parafia Szewna – zapowiedź III
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 24.05.2026r
- Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w całym kościele Okres Wielkanocny.
- Jutro II dzień Zielonych Świąt- NMP Matki Kościoła. W kaplicy w Jędrzejowicach Msza św. o godz. 16.00.
- W środę 27 maja spotkamy się z mieszkańcami Szyb o godz. 19.00.
- W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie klasy VI i VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
- Zapraszamy na koncert Marcina Stycznia 31 maja w niedzielę o godz. 18.00 w naszym kościele (wstęp wolny) w ramach Jubileuszu 700-lecia parafii
- Wyjazd na koncert ewangelizacyjny Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa 4 czerwca w Boże Ciało o godz. 16.00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł.
- Jest już dostępna Księga intencji na 2027 r.
- Ołtarze na Boże Ciało w tym roku będą w następujących miejscach: Ołtarz Iprzy biurze firmy Apikoz Krzysztofa Kozłowskiego na ulicy Dolnej – odpowiedzialny rejon II. Ołtarz II w murze cmentarnym przy figurze Matki Bożej – odpowiedzialny rejon I. Ołtarz III przy wjeździe na Zofiówkę przy Matce Bożej Różańcowej – odpowiedzialny rejon IV. Ołtarz IV na schodach przed Izbą Pamięci Ks. Marcina Popiela – odpowiedzialny rejon III. Prosimy, aby wszyscy włączyli się w przygotowanie ołtarzy.
- Zapraszamy na II Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Ożarowa w sobotę 30 maja.
- Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 140 zł. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z ulicy Świętokrzyskiej i Dąbrówki.
- Zapowiedzi przedślubne: Paweł , Aleksander Matejuk zam. parafia św. Jacka w Opolu i Paulina, Karolina Kaczor zam. parafia Szewna – zapowiedź II.
VII NIEDZIELA WIELKANOCY - 17.05.2026r
- Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św. 9.30. zmiana tajemnic róż męskich. O godz. 11.30 Rocznica I Komunii św. Z racji III niedzieli miesiąca zbieramy tacę gospodarczą.
- Trwamy w nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
- We wtorek 19 maja o godz. 16.45 zbiórka ministrantów.
- W środę 6 maja spotkamy się z mieszkańcami rejonu III o godz. 19.00 przy figurze Matki Bożej w Częstocicach.
- W sobotę 23 maja o godz. 7.00 wyrusza piesza pielgrzymka do Kałkowa z okazji Dnia Matki w Roku Jubileuszowym.
- Wyjazd na koncert ewangelizacyjny Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa 4 czerwca w Boże Ciało o godz. 00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł.
- Zapraszamy na koncert Marcina Stycznia 31 maja w niedzielę o godz. 18.00 w naszym kościele (wstęp wolny) w ramach Jubileuszu 700-lecia parafii.
- Jest już dostępna Księga intencji na 2027 r.
- Zapraszamy na II Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Ożarowa w sobotę 30 maja. Szczegóły na plakacie w gablotce.
- W sobotę na godz. 9. 00 do sprzątania kościoła zapraszam parafian z ulicy Szewieńskiej.
- W ubiegłym tygodniu drzwi główne kościoła zostały oddane do renowacji.
- Zapowiedzi przedślubne: Paweł , Aleksander Matejuk zam. parafia św. Jacka w Opolu i Paulina, Karolina Kaczor zam. parafia Szewna – zapowiedź I.
VI NIEDZIELA WIELKANOCY - 10.05.2026r
- Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Dzisiaj o godz. 11.30 I Komunia św.
- Jutro rozpoczynamy Biały Tydzień dla dzieci I-komunijnych o godz. 18.00 nabożeństwo majowe, a następnie Msza św.
- We wtorek 12 maja o godz. 17.15 kwadrans o bł. Edmundzie, Msza św. i spotkanie.
- W środę 6 maja spotkamy się z mieszkańcami rejonu drugiego o godz. 19.00 przy figurze „św. Marka” na ulicy Dolnej.
- W czwartek na godz. 18.40 zapraszam rodziców i dzieci z klas IV, które 17 maja w niedzielę o godz. 11.30 będą miały rocznicę I-komunii św.
- W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
- W sobotę 9 maja o godz. 9.00 spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców oraz krewnych. W tym dniu przypada święto św. Andrzeja Boboli. Zachęcamy do modlitwy w intencji ojczyzny.
- W następną niedzielę 17 maja po Mszy św. o godz. 9.30. zmiana tajemnic róż męskich. Z racji III niedzieli miesiąca zbieramy tacę gospodarczą.
- Piesza pielgrzymka do Kałkowa z okazji Dnia Matki w Roku Jubileuszowym odbędzie się w sobotę 23 maja. Wyjście o godz. 7.00.
- Wyjazd na koncert ewangelizacyjny Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa 4 czerwca w Boże Ciało o godz. 00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł.
- Zapraszamy na koncert Marcina Stycznia 31 maja w niedzielę o godz. 18.00 w naszym kościele (wstęp wolny) w ramach Jubileuszu 700-lecia parafii.
- Jest już dostępna Księga intencji na 2027 r
V NIEDZIELA WIELKANOCY - 3.05.2026r
- Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną, jest to I niedziela miesiąca maja-niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 8.00 róże Matki Bożej Różańcowej i Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy św. o godz. 9.30 róże św. Jana Pawła II i Ojca Pio. Po Mszy św. o godz. 11.30 Koła Żywego Różańca św. Rity, św. Moniki, Bł. Róży Czadzkiej i św. Anny i róża dziecięca św. Carlo Acutisa. Zmiana róż męskich 17 maja po Mszy św.o godz. 9.30.
- Po każdej Mszy św. zbiórka dla 39-letniego ojca rodziny z rakiem złośliwym. Bóg zapłać za hojność serca.
- Dziękuje wszystkim za godne przyjęcie obrazu Pana Jezusa Miłosiernego i za zaangażowanie w przygotowanie i przeżycie tej uroczystości. Dziękuje całej ekipie która ubierała 2 km ulicy Kieleckiej: Michałowi Koziełowi, Michałowi Barańskiemu, Mariuszowi Gierczakowi, Wiesławowi Kolasie oraz Markowi i Wojtkowi Strojwąs. Wszystkim, którzy ubierali plac kościelny i kościół na ręce pani Marii Jędrzejewskiej.
- Rozpoczęliśmy miesiąc maj. Majówki w naszej parafii w ciągu tygodnia o godz.18.00. W związku z tym druga Msza św. będzie z opóźnieniem około 18.20. Zgodnie z tradycją w każdym tygodniu maja w środę będzie dodatkowe nabożeństwo majowe w poszczególnych rejonach naszej parafii o godz. 19.00. W środę 6 maja spotkamy się z mieszkańcami rejonu pierwszego o godz. 19.00 przy figurze Matki Bożej w murze cmentarnym.
- Od poniedziałku 4 maja do środy rozpoczynamy próby przed I-komunią św. o godz. 40.
- W czwartek na godz. 18.40 zapraszam rodziców i dzieci z klas IV, które 17 maja w niedzielę o godz. 11.30 będą miały rocznicę I-komunii św.
- W sobotę 9 maja o godz. 9.00 spowiedź dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców oraz krewnych.
- W niedzielę 10 maja o godz. 11.30 I Komunia św.
- Piesza pielgrzymka do Kałkowa z okazji Dnia Matki w Roku Jubileuszowym odbędzie się w sobotę 23 maja. Wyjście o godz.7. 00.
- Wyjazd na koncert ewangelizacyjny Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa 4 czerwca w Boże Ciało o godz. 16.00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł.
- Jest już dostępna Księga intencji na 2027 r.
- W zakrystii do nabycia Gość Niedzielny- extra.
- Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 100 zł
IV NIEDZIELA WIELKANOCY - 26.04.2026r
- Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną, która nazywana jest niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby kapłańskiej i zakonnej.
- Po każdej Mszy św. można nabyć pakiety, obrazy, różańce związane z peregrynacją Obrazu Jezusa Miłosiernego.
- We wtorek rozpoczynamy rekolekcje przed peregrynacją obrazu Jezusa Miłosiernego, które poprowadzi ks. Damian Zieliński , ekonom WSD w Sandomierzu. Serdecznie zapraszamy wszystkich na Msze św. z kazaniem o godz. 17.30. Rekolekcje potrwają 3 dni do czwartku włącznie. Tematyka rekolekcji poświęcona miłosierdziu Bożemu.
- Spowiedź pierwszo-piątkowa oraz przed peregrynacją w czwartek o godz. 18.30.
- W naszej parafii obraz przybędzie 1 maja o godz. 16.45. O godz.17.00 będzie Msza św, Od godz. 19.00 rozpocznie się czuwanie nocne, które potrwa do godz. 8.00 rano w sobotę 2 maja. O północy będzie pasterka celebrowana przez księży rodaków w intencji powołań.
- W sobotę 2 maja przeżywamy Uroczystość NMP Królowej Polski ( w tym roku obchodzona 2 maja, a nie jak zwykle 3 maja ze względu na przypadającą w tym dniu V Niedzielę Wielkanocną). W naszej parafii do południa porządek niedzielny. W tym dniu będziemy mieć obraz Pana Jezusa Miłosiernego. O godz. 12.30 obraz zostanie przewieziony do kaplicy Bożego Miłosierdzia w Jędrzejowicach, aby następnie powrócić na godz. 15.00 do naszej świątyni. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza św. na zakończenie peregrynacji. O godz. 16.20 pożegnanie obrazu i przewiezienie do parafii pw. Św. Franciszka z Asyżu w Nietulisku Dużym.
- W sobotę Msza św. wieczorowa o godz. 20.
- Bardzo prosimy o udekorowanie domów zwłaszcza ulicy Kieleckiej od tablicy Szewna do kościoła. Obraz przyjedzie do nas od Mychowa przez ulicę Kielecką.
- W piątek rozpoczynamy miesiąc maj i nabożeństwa majowe. W piątek nabożeństwo majowe po Mszy św. około godz.18. 30, w sobotę nabożeństwo majowe o godz. 16.30, w niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
- Zapraszamy na obchody 1 maja do kościoła NSPJ w Ostrowcu Św. o godz. 11.00. Mszy św, będzie przewodniczył kapelan prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ks. dr hab. Jarosław Wąsowicz.
- W niedzielę 3 maja będzie zbiórka dla 39-letniego ojca rodziny z rakiem złośliwym. Bóg zapłać za hojność serca.
- Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 100 zł. W piątek na godz. 9.00 do sprzątania zapraszamy parafian z ulicy Chmielowskiej i Kanałowej.
- Zapowiedź przedślubna: Kamil LORANTY, par. Szewna i Kamila CHOROŚCIEL, par. Dzierążnia - zapowiedź III
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł.
PLAN PEREGRYNACJI OBRAZU JEZUSA MIŁOSIEERNEGO W PARAFII SZEWNA
1 maj 2026
Godz. 16.30 – wszyscy wierni gromadzą się w połowie parkingu przed kościołem,
Godz. 16.45 – przywitanie obrazu na parkingu
Godz. 17.00 – Msza Św. na rozpoczęcie peregrynacji
Godz. 18.30 Nabożeństwo majowe
Godz. 19.00–0.00 – czuwanie przy obrazie
Godz. 0.00 – Msza św. w intencji powołań sprawowana przez Księży Rodaków
2 maj 2026
Godz. 1.00–8.00 – czuwanie przy obrazie
Mszę św. o godz. 8.00, 9.30, 11.30
Godz. 12.30 – przejazd Obrazu Jezusa Miłosiernego do Kaplicy Miłosierdzia Bożego w Jędrzejowicach
Godz. 13.00 – Msza św. w Jędrzejowicach
Godz. 14.30 – przejazd obrazu do Kościoła w Szewnie
Godz. 15. 00 – Godzina Miłosierdzia
Godz. 15.20 – Msza św. na zakończenie peregrynacji
Godz. 16.20 – wyjazd samochodu kaplica do par. Nietulisko Duże z parkingu przed Kościołem
III NIEDZIELA WIELKANOCY - 19.04.2026r
- Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną, po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie młodzieży z klas VI i VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców oraz o 11.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
- Po każdej Mszy św. można nabyć pakiety, obrazy, różańce związane z peregrynacją Obrazu Jezusa Miłosiernego. W naszej parafii obraz przybędzie 1 maja o godz. 16.45.
- Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 30 i 18.00.
- Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od godz. 30 – 19.00.
- Zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 16.00.
- Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 100 zł. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania zapraszamy parafian z ulicy Podgórze.
- Zapowiedź przedślubna: Kamil LORANTY, par. Szewna i Kamila CHOROŚCIEL, par. Dzierążnia - zapowiedź II
- Trwają zapisy na pielgrzymkę do Trójmiasta 3-5 lipca. Koszt 1100 zł.
II NIEDZIELA WIELKANOCY - 12.04.2026R.
- W dzisiejszą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego, która otwiera tydzień miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych. W kaplicy w Jędrzejowicach odpust.
- Dziś przypada Międzynarodowe Święto Caritas. Zbiórka do puszek po każdej Mszy św.
- Dziś o 12.00 w Ostrowcu Świętokrzyskim w sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się Mszą św. peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego. W naszej parafii ten obraz przybędzie 1 maja o godz. 16.45
- W przyszłą niedzielę 19 kwietnia po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie młodzieży z klas VI i VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców oraz o 11.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
- W sobotę 18 kwietnia o godz. 6.30 spod kościoła wyjazd do Łagiewnik-Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
- Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 17.30 i 18.00.
- Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od godz.18. 30 – 19.00
- Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Uroczej i Sadowej i złożoną ofiarę w wysokości 120 zł. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania zapraszamy parafian z ulicy Józefówka.
- Zapowiedź przedślubna: Kamil LORANTY, par. Szewna i Kamila CHOROŚCIEL, par. Dzierążnia - zapowiedź I





















