Trwa  roznoszenie poświęconych opłatków do naszych domów. Opłatki są darmowe ale każdy kto będzie miał takie życzenie może złożyć dobrowolną ofiarę. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na wynagrodzenie dla pani Sylwii – organistki w naszym kościele.

Po raz kolejny organizujemy zbiórkę artykułów, z których powstaną paczki świąteczne jako pomoc dla potrzebujących rodzin. Zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki, podzielmy się produktami a tym samym odrobiną radości aby dla wszystkich były to wesołe święta.

W ramach pomocy dla organizacji „KOŚCIÓŁ W POTRZEBIE” w niedzielę 16.12 po każdej Mszy św.  będzie zorganizowana zbiórka ofiar pieniężnych jako pomoc materialna dla Kościoła na wschodzie.

W najbliższą niedzielę 16.12 odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przed kościołem będzie można nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez rodziców i dzieci z naszego przedszkola. W galerii podziemnej będą do nabycia ciasta wykonane przez sekcję rękodzieła. Dochód będzie w całości przeznaczony na potrzeby przedszkola prowadzonego przez Siostry Służebniczki.