Święto ks. Marcina Popiela

24 lipca dzieci i rodzice z Parafialnego Przedszkola, przedstawiły historię ks. Marcina Popiela. Gościnnie wystąpili absolwenci tego przedszkola, Julia Lasocka, Kacper Kozłowski, Natalia Gierczak, Ola Grubner, Maja Religa, Ola Przytuła, Lena Domaradzka, Alicja Sasak, Julek Styczeń, Jaś Kosiarz, Mikołaj Wiącek, Julia Świątek oraz Nikola Żelazowska i Małgosia Kosiarz, chór Ad Deum pod drygenturą p. Sylwi Gryzki – Ośko oraz Dzieci Maryi, prowadzone przez siostry – s. Annę Gode i s. Agnieszkę Jurek.
W montażu słowno-muzycznym zostały wykorzystane teksty p. Anny Barańskiej, p. Marzeny Roztockiej-Gajdy i s. Jadwigi Tomaszewskiej. Słowa i muzykę piosenek napisała p. Jolanta Kucharczyk. Akompaniuje – p. Kamil Gryzka.
Nad całością – układem scen, choreografią doborem tekstów czuwała s. Agnieszka Jurek.
Serdeczne podziękowania kieruję do Wszystkich Dzieci oraz Rodziców że mimo wakacyjnego czasu udało nam się przygotować to przedstawienie o świętym Kapłanie Marcinie Popielu. Dziękuję również p. Joli Stefankiewicz, p. Bożenie Kończyk, p. Iwonie Kolasa oraz p. Wiesiowi Kolasa za pomoc w przygotowaniu występu s. Agnieszka.