Spotkanie opłatkowe z Rodziną bł. Edmunda Bojanowskiego i siostrami służebniczkami

5 stycznia 2019 r. w Szewnie Rodzina bł. Edmunda wraz z Księdzem Proboszczem i siostrami Służebniczkami zaprosiła na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie, osoby starsze, chore i samotne z parafii.

Na zaproszenie odpowiedziało ponad 28 osób…. Łamiąc się opłatkiem, śpiewając kolędy częstując się bogato -wspólnie przygotowanymi potrawami i łakociami – cieszyliśmy się spotkaniem w tak licznym gronie… .

Radość spotkania była tym większa, że ze względu na chorobę s. Blanki – która całe serce oddaje chorym i samotnym, odwiedziny tych osób przez Rodzinę bł. Edmunda, na razie nie są częste…

Nowy Rok 2019 rozpoczął nową nadzieję na wspólne spotkania. Rodzina Edmunda łączy duchowo ludzi z wszystkich zakątków parafii w Szewnie.