XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021r.

1. Przeżywamy XXV niedzielę zwykłą.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:

-w poniedziałek Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy

-w wtorek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

– w czwartek Wspomnienie Św. Ojca Pio

1. W wtorek spotkanie o godz.18.30 Kół Żywego Różańca św. Rity i św. Moniki.
  2. W czwartek o godz. 16.30 spotkanie kandydatów na ministrantów, a po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie lektorów.
  3. W piątek spotkanie Oazy o godz. 18.30.
  4. W następną niedzielę odbędzie się liczenie wiernych w naszych kościołach oraz zbiórka na remont katedry w Sandomierzu. O godz. 11.30 Msza św. i spotkanie z młodzieżą klas ósmych i ich rodzicami, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania.
  5. 3 października w niedzielę o godz.11.30 odbędzie się Msza św. w intencji mężczyzn, którzy pielgrzymowali do Niska
  6. W zakrystii jest do nabycia książka pana Czesława Ryszki pt. Z Szewny do nieba.
  7. Przypominamy o uregulowanie płatności w ciągu miesiąca za miejsca kwater na cmentarzu.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam parafian z ulicy Osadowej, blok nr 13.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.
  10. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli po nagrodę wieczną do Pana: Sława Mul l.62, zam. ul. Wakacyjna
  11. Dzisiejszy dzień i nowy tydzień zawierzmy Matce Bożej: Pod Twoją obronę