XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021r.

1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Modlimy się za ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza z racji rocznicy nominacji na Biskupa Sandomierskiego.
  2. We wtorek i środę na godz. 18.30 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  3. W środę 16 czerwca o godz.18.00 będzie odprawiona Msza św. za mieszkańców z ulicy Słodowa, Zakanale i Trawna przygotowujące ołtarz III na Boże Ciało.
  4. W sobotę, 19 czerwca o godz. 7.00 spod kościoła wyruszy piesza pielgrzymka do Kałkowa, gdzie o godz. 13.00 będzie Msza św. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  5. Trwają prace przy Izbie pamięci poświęconej ks. Marcinowi Popielowi. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel na tacę czy konto bankowe parafii. Po każdej Mszy św. można nabyć krówki „Marcinki” z sentencjami ks. Marcina Popiela oraz pamiątkowe świece, jako cegiełka na prace remontowe. Dziękuje pracownikom przedszkola za opakowania do krówek.
  6. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy parafian z ulicy Świętokrzyskiej do sprzątania kościoła.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Tomasz Bożek zamieszkały os. Rosochy Ostrowiec Św. i Martyna Iwan zamieszkała ul. Zarzecze parafia Szewna– zapowiedź I.

Grzegorz, Krzysztof Wieczorek zamieszkały Rzeczniów i Anna Domagała zamieszkała ul. Świętokrzyska parafia Szewna– zapowiedź I.

Michał Kozieł zamieszkały ul. Kielecka parafia Szewna i Dominika Anna Barańska zamieszkała ul. Chmielowska parafia Szewna– zapowiedź II.

1. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.
  2. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli po nagrodę wieczną do Pana: Dariusz Wojciechowski l. 66, zam. ul. Zarzecze.
  3. Dzisiejszy dzień i nowy tydzień zawierzmy Matce Bożej: Pod Twoją obronę