17.02 VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.
  2. W tym tygodniu wspomnienia liturgiczne:
    W piątek 22.02 Święto Katedry Św. Piotra
    W sobotę 23.02 wspomnienie Św. Polikarpa
  3. W piątek na Mszę św. o godz 17:00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, a po niej na spotkanie ( OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!! )
  4. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy na spotkanie ministrantów i lektorów
  5. W sobotę miesięczne modlitwy do Św. Ojca Pio, który patronuje nam w tym roku z okazji przygotowania do jubileuszu 700-lecia naszej parafii.
  6. Rodzice Kamilka składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy złożyli swoje ofiary w ubiegłą niedzielę – BÓG ZAPŁAĆ
    Dzięki ofiarności naszych parafian i gości zebraliśmy 2070 zł w kościele w Szewnie i 158 zł w kaplicy w Jędrzejowicach.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła 6 osobom z ul. Leśnej. Na najbliższą sobotę zapraszamy parafian z ul. Greleckiej.
  8. W zakrystii jest do nabycia kolejny numer „Małego Gościa Niedzielnego”