Niedziela Palmowa  – 14.04

1. Dzisiaj w Niedzielę Palmową o godz. 11:30 uroczyste rozpoczęcie procesji wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy spod bramy przed kościołem.
  2. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, w którym dokonało się nasze zbawienie. Przy końcu Wielkiego Postu postawmy sobie pytanie:
    Jak przeżyliśmy ten święty czas przemiany, łaski i zbawienia?
    Czy braliśmy udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali?
    Czy skorzystaliśmy z rekolekcji św. i przystąpiliśmy do spowiedzi, by pojednani z Bogiem i bliźnimi przeżywać radość płynącą z udziału w Zmartwychwstaniu Chrystusa?

3. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady.
    Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc dla najbardziej potrzebujących.
  4. W poniedziałek o godz. 17:15 – Kwadrans z Bł. Edmundem, po Mszy św. nowenna do Bł. Edmunda Bojanowskiego i spotkanie formacyjne dla Rodziny Błogosławionego i innych chętnych.
  5. Bóg Zapłać za ofiary złożone na kwiaty do dekoracji Bożego Grobu.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła 6 osobom z ul. Kieleckiej. Na najbliższą sobotę zapraszamy parafian z kolejnych pięciu domów z ul. Kieleckiej.
TRIDUUM SACRUM
Wielki Czwartek
18:00 – Msza Św. Wieczerzy Pańskiej, po niej przeniesienie Pana Jezusa do ciemnicy i adoracja do godz. 22:00
19:30 – Adoracja prowadzona przez Ruch dla Lepszego Świata