Koncert Kolęd „Zaśpiewajmy Jezuskowi”

Koncert Kolęd zatytułowany „Zaśpiewajmy Jezuskowi” to kolejne muzyczne wydarzenie,
w którym wzięły udział dwa zespoły z parafii św. Mikołaja w Szewnie: Schola Dzieci Maryi prowadzona przez s. Annę Godek i s. Agnieszkę Jurek oraz Chór Żeński Ad Deum pod dyrekcją Sylwii Gryzki-Ośko.

26 stycznia o godz. 15.30 kościół w Waśniowie wypełniła publiczność, by wraz z zaprzyjaźnionymi chórami i scholami dziecięcymi sąsiednich parafii śpiewem uwielbiać Nowonarodzonego Jezusa Chrystusa. Ad Deum wykonał kolędy: „Dzieciątko się narodziło”, „A wczora z wieczora” oraz „W dzień Bożego Narodzenia”. Oprócz chórów wystąpił także solista – pan Piotr Buchalski, który na fletni pana wykonał kilka znanych polskich kolęd. Gospodarzem spotkania była parafia św. Piotra i Pawła w Waśniowie z ks. proboszczem Ryszardem Koneckim.