Niedziela 9.06 Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

8:00 – + Adela, Stefan i Ks. Romuald Syta

9:30 – + Dorota Stachera – 4 rocznica śmierci

11:30 – Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Miłosza Wyrębkiewicza

17:00 – Za parafian

Poniedziałek – 17.06

17:30 – + Halina, Zofia, Agnieszka, Walery, Adolf i Kazimierz Iwińscy
17:30 – + Krzysztof Forma – od uczestników pogrzebu

Nabożeństwo czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 – + Kazimierz Staniek – od swatowej, pani Gajewskiej
18:00 – + Marek Jabłoński – od pracowników Przedszkola Parafialnego

 

Wtorek – 18.06

17:30 – + Florian Żak – od Koła Żywego Różańca
17:30 – + Marianna Najdo – od uczestników pogrzebu

Nabożeństwo czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 – + Kazimierz Staniek – od uczestników pogrzebu
18:30 – + Władysław i Helena Kotarscy

Środa – 19.06

17:30 – + Aleksandra Liśkiewicz – od uczestników pogrzebu
17:30 – + Józef Adamski – od uczestników pogrzebu

Nabożeństwo czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 – + Krystyna Kwapisz – od uczestników pogrzebu
18:00 – + Marek Jabłoński – od pracowników Przedszkola Parafialnego

Czwartek 20.06 – Boże Ciało

8:00 – + Marian Machula – od uczestników pogrzebu

10:00 – Za Parafian

17:00 – + Pelagia i Adam Śliwka i zmarli z rodziny

Piątek 21.06

17:30 – + Marianna i Wacław Sawiccy
17:30 – + Edward Korpik – od uczestników pogrzebu

Nabożeństwo czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 – Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Eulalii i Andrzeja Giezów
18:00 – + Irena Krzyszkowska – 3 rocznica śmierci

Sobota 22.06

17:30 – Dziękczynno – Błagalna o dary Ducha Św. i potrzebne łaski w 20 rocznicę udzielenia sobie sakramentu małżeństwa przez Joannę i Tomasza Pałysów
17:30 – + Gustawa Heba – od uczestników pogrzebu

Nabożeństwo czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

18:00 – + Kamil Sykuła – 10 rocznica śmierci, Janusz i Andrzej Morawscy
18:00 – + Jan Ździebło i zmarli z rodziny

Niedziela 23.06

8:00 – + Stanisław Gryz – z okazji Dnia Ojca

9:30 – + Krzysztof Maj

11:30 – + Józefa i Jan Utnik

17:00 – + Adam i Janina Ćwik